Citáty o autech

Nemohu se stát součástí světa, kde muži své ženy oblékají do takových šatů, že vypadají jako děvy lehkých mravů. Kde neexistuje úcta nebo důstojnost a lidskému slovu se dá věřit, jenom když ho doplní o slib. Kde ženy nechtějí děti a muži nechtějí rodinu. Kde mladí považují sami sebe za úspěšné, když řídí auto jejich rodičů, a kde che každý, kdo má alespoň malou moc, demonstrovat, že ostatní nic neznamenají. Kde se lidé hypokriticky hlásí k víře v Boha s láhví alkoholu v ruce a bez sebemenší znalosti o náboženství. Kde je hlavní hodnotou žárlivost, ale pokora a skromnost se jeví jako nevýhoda. Kde lidé zapomněli na lásku, ale pouze se snaží vybrat si vhodného partnera. Kde lidé dávají peníze a čas do opravy svého auta, až vypadají tak pateticky, že to může schovat jen to drahé auto. Nemůžu být už součástí světa, který si hraje na to, že vám dává možnost výběru, ale ti, kteří si vyberou jinou cestu, ji nemohou svobodně následovat. Já si volím svou cestu, ale je škoda, že jsem nenašel porozumění od lidí, od kterých jsem ho čekal.

Keanu Reeves foto
Keanu Reeves 11
1964

Každý zákazník si může vybrat jakoukoliv barvu auta, jestliže to bude černá. (v roce 1909 o Modelu T)

Henry Ford foto
Henry Ford 30
americký průmyslník 1863 – 1947

Když jsem byl mladý, byl jsem posedlý vlastnictvím reklamních předmětů, aut, oblečení, hloupostí. Teď, když to všechno mám, rozumím tomu, že vás tyto věci mohou proměnit ve velkého idiota. Ve východním Německu byla spousta věcí, ale bylo zde také vědomí solidarity, které již není. Nyní jsme po krk v rozhazování, vlastním egu a individualismu. Teď je obchodování před přátelstvím.

Till Lindemann foto
Till Lindemann 3
německý rockový hudebník 1963

Přijet do Rumunska autem, které stojí 168 tisíc liber, je tak trochu jako objevit se v Súdánu v obleku vyrobeném z jídla.

Jeremy Clarkson foto
Jeremy Clarkson 10
anglický televizní moderátor, novinář a spisovatel 1960

(O Tesla Model S) Když jsme poprvé mluvili o dotykovém displeji, chlapi ke mně přišli a řekli: ’Na dodavatelském trhu pro auta nic takového není.’ Já jsem na to odpověděl: ‘já vím. To proto, že to do [fucking] auta ještě nikdo nikdy nedal.

Elon Musk foto
Elon Musk 10
podnikatel a vynálezce z Jihoafrické republiky 1971

Život je jak nehoda v autě, přežiješ anebo nepřežiješ!


Žena je nesporně zdatnější než muž, neboť dovede muž současně řídit auto, pudrovat se a mávat na přítele?


Není to jak jednoduché, ano? Nedotáčivost funguje takhle: jedete po silnici, zatočíte, ale auto jede rovně, narazí do stromu a vy jste mrtví. Přetáčivost funguje takhle: jedete po té samé silnici, zatočíte, ale pak se otočí zadek auta, vylétnete ze silnice, narazíte do stromu a jste mrtví. Přetáčivost je nejlepší, protože nevídíte ten strom, co vás zabije.

Richard Mark Hammond foto
Richard Mark Hammond 4
anglický motoristický novinář a hlasatel 1969

Majitel auta stále šetří: jezdí-li, ušetří za alkohol, pije-li, ušetří za benzín, činí-li obé současně, ušetří za nájem, světlo a otop.


Kdo má peníze, koupí si auto. Kdo je nemá, zemře jinak.

 Fernandel foto
Fernandel 11
francouzský herec a zpěvák 1903 – 1971

Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě.


Dívky, které se do mě zbláznily mě sledují, málem mě mohou zabít v autě a ohrožují i své životy jen aby byly se mnou, aby mě viděly. Udělají cokoli a to mi láme srdce. Dohání mě to k šílenství.
Ničí to mé vztahy, jestliže je mám a také život s rodinou. To je CENA SLÁVY.

Michael Jackson foto
Michael Jackson 76
americký zpěvák 1958 – 2009

Děje se něco, kamaráde? - Jen, že tohle není moje auto a nemám peníze na to ho spravit, když se rozhodneš svrhnout mě z mostu. (Anna krví oděná)


Hubení lidé mě fakt štvou! Obzvláště, když říkají věci, jako: "Víš, já se prostě někdy zapomenu najíst." No, už jsem zapomněla, kde bydlím, kam jsem zaparkovala auto nebo třeba kam jsem dala klíče. Ale nikdy, NIKDY se nezapomenu najíst. Musíte být tak trochu blbí, abyste se zapomněli najíst, ne?!

Halina Pawlowská foto
Halina Pawlowská 62
česká filmová herečka, herečka, moderátorka, spisovatelka... 1955

Silnice – seschlý to kořen, jenž vesnici přestal vyživovat tokem aut, a proto zchřadla a uvadla.


Dokud budeme muset jezdit na letiště autem, bude cestování letadlem stále nebezpečné.

Federico Fellini foto
Federico Fellini 7
italský filmař 1920 – 1993

Zobrazeno 1-16 citátů z celkem 86 citátů

Obrázky s citáty o autech

Citát se vám libí,
sdílejte ho s přáteli na .