Citáty na téma hráč

Drazí přátelé. Život je boj a mnozí hráči již odpadli. Těžké chvíle je donutily ukončit hru nemožně plnících se pravidel. Je to tak ať chceme nebo ne. Někdy padne 6 a jindy ani nemáme čím hrát. Ale přesto nám život míchá kartami. Než se, ale rozhodneme ukončit hru, uvědomme si, že je alespoň jedna nádherná chvíle pro kterou se vyplatí hrát dál...


Příroda je v lásce falešný hráč: přihrává hňupům nejlepší ženy.

Georges Duhamel foto
Georges Duhamel 9
francouzský autor 1884 – 1966

Zoufalí lidé o věcech nepřemýšlejí a jednají proti veškeré logice. (Falešní hráči) /Charlotta99/

Michael Connelly foto
Michael Connelly 8
romanopisec, novinář 1956

Talent je nesmírně důležitý. Je to jako ve sportovním týmu. Tým, který má nejlepšího individuálního hráče, často vyhraje. Tato šance se ale znásobuje, když tito hráči spolupracují na strategii, kterou společně vyvíjí.

Elon Musk foto
Elon Musk 10
podnikatel a vynálezce z Jihoafrické republiky 1971

Dovolávate sa spravodlivosti, ale v tom prípade žiadate od života priveľa. Spomínate poznačené karty. Ale život nie je hra, kde každý hráč dostane rovnaký počet žetónov.

Christiaan Barnard foto
Christiaan Barnard 4
jihoafrický lékař 1922 – 2001

Víš, že jsem přečetla tisíc romantických knih a viděla snad všechny zamilované filmy na světě, ale nic nebylo tak opravdové jako to, co je mezi vámi dvěma. (Megan, Hrej hráčem)

Emma Hart 11
anglická spisovatelka 1993

Fotbal nemůže být zas taková věda, když jej na hřišti provádějí obyčejní lidé, a ne nějaké na dálku řízené figury. Stačí jen hráče pořádně vyhecovat, poznat, co hraje soupeř, kde je zranitelný a podle toho pak vymyslet nějaký plán a nejvhodnější sestavu.

Rudolf Vytlačil 1
český fotbalista a fotbalový trenér 1912 – 1977

Muž a žena jsou si přírodou předurčení ke spolužití, i když se nesnášejí. Jsou jako hráči šachu, z nichž, když jeden táhne černými, druhý musí táhnout bílými figurkami.

Karl Georg Büchner foto
Karl Georg Büchner 9
německý dramatik a spisovatel poezie a prózy 1813 – 1837

Jestli chcete hvězdy, odměňujte jednotlivce. Jestli chcete týmové hráče, odměňte výsledek týmu.

Michael Leboeuf foto
Michael Leboeuf 11
americký obchodní spisovatel 1942

Láska je na hřišti života vždy favoritem, rozum tím posledním dobíhajícím hráčem.

Ilja Grigorjevič Erenburg foto
Ilja Grigorjevič Erenburg 12
rusko-sovětský spisovatel a básník 1891 – 1967

Makléř miluje hráče, ale svoji dceru by mu za ženu nedal.

André Kostolany foto
André Kostolany 11
maďarsko-francouzský makléř 1906 – 1999

Moje ambice jsou držet se v širší světové špičce nebo na dosah té užší, ale jsem smířený s tím, že mezi nejlepších pět hráčů se nedostanu. Možná kdybych do toho investoval hodně peněz, zasvětil tomu celý život a měl štěstí...

David Navara foto
David Navara 10
český šachista a šachistka České šachové extraligy 1985

Je příliš komerční. Dříve jsme hráli pro lásku ke klubovému a reprezentačnímu dresu, i když jsme byli profesionálové. Dnes je fotbal dobře placenou profesí. Takže kdybych si mohl znovu zahrát, pak jenom s hráči z mojí generace.

 Eusébio foto
Eusébio 1
portugalský fotbalista 1942 – 2014

Musím říct, že se za kytaristu tak úplně nepovažuji, prostě jsem jen začal používat kytaru, abych mohl být v kapele a dostat se na pódum CBGB. Raději držím kytaru, než bicí, dá to méně práce a líbí se mi, jak kytara vypadá. Ale nejsem z těch kytaristů, co pořád vylepšují svou techniku, aby byli nejlepší. Mám svá vlastní pravidla, jsem značně neortodoxní hráč.

Thurston Moore foto
Thurston Moore 4
americký hudebník 1958

Mou metodou je nerušit hru orchestru. To je vše. Když chcete od hráčů příliš, znepokojujete je. Musíte vědět, kde jim pomoci, a ne množstvím pokynů provázet každou obtížnou pasáž. Co možná nejméně mluvit a ne stále opakovat: toto je velmi důležité. Všechno je přece v partituře důležité! Hráči pak jenom pokyvují hlavou a nevnímají. Hovořím s nimi jenom rukama. Nikdy orchestru nepředstírám obsah hudby v obrazech, oni jej přece znají.

Jorma Panula foto
Jorma Panula 1
finský skladatel, dirigent 1930

Příprava a průběh tohoto představení s názvem přímá volba může nabrat také jiné podoby a jiné cesty, než jak je napsáno ve scénářích velkých zájmových skupin a velkých mediálních hráčů. Zažíváme tu snad nejdelší prezidentskou kampaň všech dob, přestože volby ještě ani nebyly vyhlášeny a přijaty příslušné prováděcí zákony. Přesto už od loňského podzimu vidíme průzkumy a výčty favoritů, které nás mají naučit vyjmenovat všechny kandidáty zpaměti a hlavně nevyjmenovat nikoho jiného. Proto nám to už od října říkají, abychom se konečně naučili, kdo je tím kandidátem, o kterém je možné to říkat nahlas. A také kdo jím nebude, protože kdyby se objevilo jiné jméno, tak je to přece bizardní. A víte proč? Protože se o něm přece ještě nemluvilo. Tuto naplánovanou hru zájmových skupin stojí zato nějakým způsobem narušit.

Ladislav Jakl foto
Ladislav Jakl 6
český člen České Národní Rady, hudebník a novinář 1959

Zobrazeno 1-16 citátů z celkem 44 citátů

Články

25 životních pravd antických osobností

Úžasné myšlenky jsou pravdivé i v moderní době. Přestože jsou následující myšlenky staré přes 2000 let, tak neztratily na své pravdivosti.

Citát se vám libí,
sdílejte ho s přáteli na .