Originál: (la) Si ad naturum vives, numquam eris pauper; si ad opiniones, numquam dives.
crawlergo@gmail.com
@crawlergo@gmail.com, členem od 25. srpna 2023„Až ti bude v životě nejhůř, otoč se čelem ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“
Chybí zdroj
„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“
„Netrapte se tím, že vás děti nikdy neposlouchají, ale tím, že vás stále pozorují.“
„Inspiraci dostávám ve 4 hodiny ráno, když se jdu na WC vyčurat.“
„Někteří lidé cítí déšť. Ostatní jen zmoknou.“
„Jsme tu pro druhé lidi, především pro ty, na jejichž úsměvu a blahu závisí naše vlastní štěstí.“