aneta127. dubna 2017 19:44

Brad Pitt o své ženě

Má žena onemocněla. Byla nervózní z problémů s prací, osobního života, z neúspěchů a problémů s dětmi. Zhubla 15 kilo a vážila kolem 40. A to jí bylo 35 let.

Byla přepadlá, často plakala a utrhovala se na všechny. Nic ji nemohlo rozveselit. Ustavičně ji bolela hlava nebo u srdce, zlobila ji záda a bolelo ji pod žebry. Špatně spala, usínala až k ránu, byla unavená a nevyspalá.

Naše vztahy se ocitly na hraně. Její krása se někam vytrácela, pod očima měla váčky, chodila nahrbená a nedbala o sebe. Odmítala natáčet, odmítala jakoukoli roli. Ztrácel jsem naději a myslel jsem, že spějeme k rozvodu…

Nakonec jsem se ale rozhodl něco dělat. Vždyť jsem měl za ženu tu nejkrásnější na zemi!

Je ideálem pro víc než polovinu mužů a žen a mně bylo dovoleno usínat vedle ní a objímat její ramena!

Začal jsem ji zasypávat květinami, polibky a komplimenty. Vymýšlel jsem pro ni překvapení, každou chvíli jsem ji rozesmál. Nosil jsem jí dárky a dával jsem jí najevo, že žiju jenom kvůli ní, jenom pro ni. Před lidmi jsem mluvil jen o ní. Všechna ostatní témata šla stranou. Vychvaloval jsem ji před přáteli.

Nebudete mi to věřit, ale doslova rozkvetla. Byla ještě krásnější, než dřív. Přibrala, přestala být nervózní a měla mě ještě víc ráda než před tím. Ani jsem netušil, že dokáže mít TAK ráda. Pochopil jsem, že žena je odrazem muže. Pokud ji milujete, odráží se vaše láska v ní.

Zdroj: notice.it
16 hlubokých pravd z Pána Prstenů
Epický román J. R. R. Tolkiena je slavný nejen mezi fanoušky fantasy literatury. Filmové adaptace Petera Jacksona mu zajistily popularitu po celém světě. Přečtěte si 16 nejmoudřejejších citátů z Pána Prstenů a možná pochopíte, čím si své fanoušky získal.
10 citátů Mooji
Mooji, též Múdži, vlastním jménem Anthony Paul Moo-Young, je duchovní učitel, guru, propagátor advaity a spirituálních lekcí
Citát se vám libí,
sdílejte ho s přáteli na .