Nanut120
@Nanut120, členem od 15. dubna 2017Český myslitel z internetu
„Kdo trpí sám, ten trpí mnohem tíž, že vidí štěstí druhých přes svůj kříž.“
„Je láska krásná? Ne, je zlá, krutá a bodá jako trn!“
„Zrcadlo je můj nejlepší kamarád. Protože, když brečím, nikdy se mi nebude smát.“
„Nevěřím na výchovu. Svým jediným vzorem si musíš být ty sám, i kdyby to byl vzor děsivý.“
„Zklamání je jako zmrzlá ruka, může se vyléčit, ale pořád bolí.“
„Člověk má největšího nepřítele sám v sobě.“
„Je nemožné milovat podruhé, co už člověk skutečně přestal milovat.“
„Když prohrajete, nenechejte si ujít ponaučení proč.“
„Bojovat za něco je lepší než žít pro nic.“
[(en) Better to fight for something than live for nothing.]
Zdroj: [Lockman, Brian, Cupper, Dan, World War Two in their own words, Stackpole Books, 2005, 978-0-81173-209-3, 14, anglicky]
„Nedělejte ohňů, nepopálíte se; zřekněte se lásky, nepoznáte žalu.“
„Falešný přítel je jako stín, provází nás, jen dokud svítí slunce.“
Zdroj: Kalendář Dar přátelství 2008, Doron