Juchucheh
@Juchucheh, členem od 12. února 2021
„Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají.“
Varianta: Milujem ty, kteří nás odmítají a odmítáme ty, kteří nás milují.
„Vesmír je tím nejlepším lékem na smutek, který znám.“
Zdroj: kniha Láska v prachu hvězd
„Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“
„Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“
„První láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo.“
„Miluji tě podobně jako temné věci, které mají být milovany v tajnosti - mezi stínem a duší.“
„Dnes večer můžu napsat tu nejsmutnější báseň.
Miloval jsem ji a ona mě také někdy milovala.“