Tento citát čeká na kontrolu. „Tohle je konečná a nejsem to bohužel ja je to můj strach co osedlal vše co uvnitř me ovládá ten stav, je to vlastně mraz a všechno na kost zmrazí, nebudeme pokračovat dál, viděl jsem léta za sebou jak odcházeli, auta jak odjíždí, moje vzpomínky už nikdy nebudou tam kde dřív, je po všem co mel čas sebou nést dal, co mam ve své tváři poznamenaný Konečně sam se nachvili zvládl zastavil, v tom neklidném místě bouře byla to prokletí, zase vidím všechny struny, které brnkali na počest věcnosti a utrpení, mam to všechno snášet znova, nejsem hrdina jsem padouch který pořád umírá, až jednou jeho cesta bude konečně u konce, zazvoní mi zase všechny pohřební zvonce, cítil jsem to neustále, nikdy to trvale neopouštělo to místo uvnitř ve mě, zůstalo to tam a bude si to hrát se mnou dal, dokud nebudu úplně sám, což už se podařilo mu vytvořit během vteřiny, co mě čeká příští hodiny, už to téma nedokážu změnit je to celá existence, s příchutí perlivého konce, jak se zachránit jak porazit osud můj, to netuším jediné ze bych začal utíkat, a už by mě nikdo neviděl, nikdo nepotkal ztratil bych se dobrovolně sám, nevim jestli má smysl s tím bojovat dál, každopádně to nikdy nevzdám, ale přijde mi ze jsem vyzkoušel úplně všechno, a každý scénář se vrací vždycky zpátky dovnitř, kde žije životem tichým zabijákem vevnitř duše je to pro něj balonek z poutě“ Neznámý autor
„,, Kůň je naše zrcadlo " hrozně moc používané slovní spojení, každý koňák ho slyšel.. Ale málo který koňák si ho vezme k srdci… nebo nedokáže ovládat sebe samotného, nemá své emoce pod kontrolou a své rozpoložení se odráží jako v zrcadle v jeho koni…. Proč kůň přebírá aktuální náladu od svého partnera? … Kůň potřebuje ve svém jezdci oporu, potřebuje vědět, že je jeho člověk hoden ho vést, že se na něj může spolehnout (to se dá snadno udělat pár správně provedenými cviky ze země).. Ale udržet si tu pozici toho vůdce a nespadnout na té tenké hraně do pozice vedeného nebývá vždy jednoduché. Když kůň cítí sebemenší nejistotu, začne si být sám nejistý, říká si,, ona je nervózní, asi se něco děje, asi bych měl být na pozoru, a převzít velení a ochránit se sám… Chci jet sám za sebe, s ní se necítím dobře, sobě věřím víc! " pak nemá naší pozornost, je ostražitý, často více lekavý, může strkat a předbíhat. Kůň potřebuje klidného, vyrovnaného člověka, v názorech pevného jako škálu, ale citlivého a dobrosrdečného. O toho se může opřít.. Každého falešníka jeho kůň prozradí světu tím, že je zkažený.. Že kope, kouše, je dopředný, hází kozly, je vylekaný a ze všeho má strach, nebo nás ignoruje. Jestli něco z toho váš kůň dělá, zamyslete se nad sebou samými, jestli by něco nechtělo změnit… Mluvím z vlastních zkušeností, když říkám, že největší překážkou v harmonii člověka s koněm je člověk sám :-)“ Kristy. M Ranch
„Neprosím o zázrak, Pane, ale o sílu pro všední život.Nauč mě umění malých kroků.Učiň mě hledajícím a nalézajícím,učiň mě sebejistým v pravý čas.Obdař mě jemnocitem,abych dokázal odlišit prvořadé od druhořadého.Prosím o disciplínu, abych jen tak neproklouzl životema rozumně si rozdělil své dny, abych neprospal záblesky světla a vrcholya abych aspoň tu a tam našel čas na umělecký zážitek.Dovol mi přesvědčit se o tom,že snít o minulosti či budoucnost mi nepomůže.Pomoz mi co nejlépe zvládnout to, co je nejbližší,pomoz mi pokládat právě prožívanou hodinu za nejdůležitější.Chraň mě před naivní vírou,že v životě musí jít všechno hladce.Daruj mi střízlivé poznání, že těžkosti, porážky,neúspěchy a zklamání jsou přirozenou součástí života,že díky jim rosteme a dozráváme.Připomínej mi,že srdce se často staví proti rozumu.Pošli mi v pravou chvíli někoho,kdo má odvahu říci mi pravdu s láskou.Chléb každodenní dej mi pro tělo i duši,projev Tvé lásky, přátelské echo, a aspoň tu a tam náznak,že budu užitečný.Vím, že mnoho problémů se řeší neděláním.Dej, abych dokázal čekat.Ať vždycky nechám Tebe i ostatní dohovořit.To nejdůležitější si člověk neříká sám,to nejdůležitější mu bývá řečeno.Ty víš, jak velmi potřebujeme přátelství.Dej, abych dorostl této nejkrásnější, nejtěžší, nejriskantnější a nejněžnější záležitosti života.Vnukni mi pravou chvíli a pravé místo,kde mohu zanechat balíček dobra,slovy či beze slov.Chraň mě před strachem,že bych mohl promarnit svůj život.Nedávej mi to, co si přeji,ale to, co potřebuji.Nauč mě umění malých kroků.“ Antoine de Saint-Exupéry (1900–1944) francouzský letec a spisovatel
„O moudrýchCo jsem slyšela smyslu plného a i četla a řídím se tím a co si o tom myslím.1 nemyslíš zaplatíš Proto je vzdělání důležitý.2 ráno moudřejší večera No jak v čem ale občas je to dobrý snažit se odpočatej ráno než unavenej večer.3 snídaně je základní jídlo dne Jo tak to se musím dobře najíst a napít aby začal dobře.4 chudej jako kostelní myš To je píčovina v kostele nejsou myši co by tam tak asi jedli oplatky a svěcenou vodu tak to museli bejt teda osvícený myši když žili v kostele.5 humor je nejlepší lék Jó tak to asi bude.6 strach je největší nepřítel Ano tak to je 7 v nouzi najdeš přítele Kdo se na tebe nevikašle v nouzi to je pravej frajer8 oči jsou brána do duše No pokud náka opravdu existuje tak asi je to dobry znát moc nepodstatné.9 čím je člověk starší tím je moudřejší. To je blbost pokud to není člověk co se nerozvíjí a nevzdělává si a nepoznává a nezažívá něco nového těško může dojít věkem k moudrosti a dřina k poznání fakt nestačí a životní zážitky jsou sice dobrý učitel ale né pro každýho10 dokážeš všechno co jen chceš. Myšlenka dobrá ale to chce mít zápal morálku disciplínu plán jak toho dosáhnout snahu dřinu a vídrž to je celoživotní proces chtít něco víc a taky mít v tom tu myšlenku vizualizaci hodnotu smysl toho co chceš dokázat tu sílu dát tu sílu ze sebe a bejt nezastavitelnej. Hodnoty sny myšlenky rozhodnutí smysl vídrž sebedůvěra síla v srdci vášeň nadšení víra láska k tomu co chceš je to součástí tvého bytí. Si to ty sám ten úspěch tvůj proces snaha a myšlenka vize plán udělat pro sebe něco dobrého..“ Chaos 🤯?
„„Kosmičtí piráti“ čekali celé věky na svou „velkou žeň“. Systematicky podněcovali oslabování Sjednocujícího principu paměti vytvářením vládnoucích systémů - vzdělání, vědy, manipulace potravinového cyklu, zdravotnictví, obchodu, médií, církve. Hlavním cílem jejich útoků byla žena, protože díky umění, které provozovala ve své laboratoři, Kuchyni, byla Alchymistkou a měla pod kontrolou tělo. Na Západě to nakonec vedlo k honům na „čarodějnice“ (vyvolaným inkvizicí). Přes pět milionů žen bylo mučeno nebo zaživa upáleno, aby se v lidech probudil strach. Pak převzala žezlo chemie. Tato reaktivní věda, používající deduktivní přístup, souvisí s rozbitím jádra, v němž je obsažena Paměť. Na hmotné úrovni to vedlo k vytvoření atomové bomby a děloha ženy se stala stále častějším objektem útoků: 1. antikoncepční piluky 2. potrat jako samozřejmá záležitost 3. běžně prováděný „císařský řez“ 4. umělé oplodnění 5. časté odstraňování dělohy a vaječníků 6. brzy se zavede umělá děloha 7. na základě toho vznikne klon s naprostou ztrátou oné Paměti potřebné k Návratu ke Zdroji. Také MÓDA napomáhá tomu, aby zničila ženské rozmnožovací orgány. Především oblast dělohy a ledvin se musí udržovat v teple. Dnes se i v chladném počasí tyhle partie bezostyšně obnažují. Ženy v dávných kulturách nosívaly kolem pasu šerpu a v Japonsku se nosil ozdobný pás obi, což není jen nějaká „tradice“, ale má za úkol chránit tak důležité rozmnožovací orgány. Prakticky všechny ženy, které se dnes řídí touhle podivnou „obnažovací“ módou, budou dříve nebo později mít tzv. „ženské problémy“ a budou náchylné k rakovině prsu. „Věda“ nepřinese řešení, protože NENÍ v zájmu vykořisťovacího systému, aby Tělo vytvářelo Svobodného Ducha. Lidé spíš naletí na jejich „zázrak“ založený na redukci Duše a konečném přetvoření člověka podle obrazu podřadného boha. Jejich cílem je anti-tvoření, proto se pěstuje bezmocnost i vůči nejprimitivnější formě života, viru.“ Roy Littlesun (1934) Stařešina kmene Hopi kniha Revoluce Jednoho srdce
„Normu lze interpretovat dvěma způsoby: 1. V rámci měnícího se světa, 2. v rámci neměnícího se světa. Oba světy udržuje Konstanta - Zákon. Konstanta měnícího se světa je Konstanta Absolutní a Věčná. Díky tomu je Vnější svět bez počátku a konce („teď a tady“), kde v každičkém okamžiku Dva jsou Jedním. Je to nejvyšší Síla každé individuální bytosti (latinsky individus/angl. indivisible = „nerozdělitelní-dva“), Svobodná vůle, s jejíž pomocí se můžeme rozhodnout nechat se unášet Věčně trvajícím přítomným okamžikem. Uskutečněním Seberealizace („Já jsem“) se Nejvyšší Síla stává úplnou. Protože jsme byli obdařeni Svobodnou vůlí, naše Já (nejbližší Stvořiteli uvnitř nás) se může rozhodnout stát se Vědomým ve vnějším nebo vnitřním světě. Když se rozhodneme prožít zkušenost vnějšího světa, překrývajícího vnitřní, pak se Chápání konstanty musí změnit, protože změna se nemění. Uplatněním deduktivního přístupu, který pojetí konstanty může změnit v nekonstantu (v zákon, který lze změnit), se „Já“ může „externalizovat“ (projevit ve vnějším světě). Řád vnějšího světa pak musí být stanoven jako neměnný. Jinými slovy, ve vnějším světě ZMĚNA představuje NORMU (zde Změna = Absolutistický vládce, VLÁDA), která musí být pojata jako kontrast k normám Neměnného, Konečného světa, což způsobuje, že jeho zákony podléhají korupci. To vysvětluje extrémní snahy uvěznit lidi ve svěrací kazajce svazující tělo, mysl a duši. Nejkrajnějším případem těchto snah je klonování člověka k obrazu iluzorního boha. Tento „bůh“ odráží zákony, které jsou třeba k tomu, aby udržely svět ve sféře iluze, kde se používají peníze k vnucování iluzorních názorů na hodnoty a existenci samotnou. Navíc, k udržení člověka v sekundárním řádu, je třeba „externalizované, navenek projevené Já“ držet v ILUZI, která je pod kontrolou konstanty - vlády (prosazující vnucený zákon), poskytující lidem „jistotu“. Hlavní náplní dnešní demokracie proto je, učinit normou zákony a řád umožňující KORUPCI. Milióny lidí už akceptovaly jako svou vládu zkorumpované politiky (které si sami zvolili). To jenom dokazuje, nakolik člověk ztratil spojení se středem ve svém NITRU. „Nový světový řád“ dokáže pokračovat v systematickém vytváření a udržování této normy jedině díky našemu STRACHU, že nebudeme součástí jeho zkorumpovanosti. Stručně řečeno: Pokud se korupce nestane normou, „nový světový řád“ nemá šanci přežít. Je opravdu umělý, jak ukazuje následující posloupnost jeho vývoje: 1. Umělé zákony, 2. Umělé potraviny, 3. Umělý systém léčení, 4. Umělé orgány, 5. Umělí lidé, 6. Umělý vesmír, 7. Umělý bůh. Zaměřování se na umělého boha začalo s příchodem náboženství, které nahradilo Jediný zákon Stvořitele zákony vyžadujícími instituci nebo vládu schopnou prosadit sekundární zákony. Tak vznikl „nový světový řád“ vytvářející „mírové války“ a veškeré druhy TERORISMU. A tak dochází k DOBROVOLNÉMU odhalování lží a všech druhů korupce, aby byl člověk nucen přijmout korupci jako normu. Zákony se hromadí, aby lidstvo uvěznily v dobrovolně vytvořené svěrací kazajce. „Co je tohle za zákon?“, „Svolejme demonstraci!“, „Napište svému poslanci“, „Podepište tuto petici“ - to všechno je jen ŠAŠKÁRNA! Staly se z nás ovce. Vidíme řezníka přímo před sebou, ale přesto jdeme pořád stejným směrem. Vidíme, že loď se potápí, ale držíme se na ní, dokud nás vzdušný proud nesmete dolů. Cožpak jsme úplně ztratili odvahu hledat spásu v Nekonečném Oceánu, jehož Mikrokosmem jsme? Dokážeme ještě vůbec MYSLET?“ Roy Littlesun (1934) Stařešina kmene Hopi kniha Revoluce Jednoho srdce