„Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.“
„Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.“
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“
„Je těžké vyhnout se žárlivosti, jestli toho druhého milujeme více než sebe.“
„Bez lásky nelze žít, bez bolesti nelze milovat.“
„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“