Jarda0804
@Jarda0804, členem od 27. února 2017„Bolest nad ztrátou druhého člověka je snesitelnější, když člověk ví, že sám už nebude dlouho žít.“
„Kdo opravdu miloval a je zklamán, je ochoten spíše nežít než nenávidět.“
„Ten, kdo opravdově miluje, skoro nikdy nepozná, kdy ho ten druhý milovat přestal.“
„Jak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř.“
„O radost se člověk dělí, zatímco smutek nosí sám.“
„Láskyplný člověk raději sám prožívá bolest, než by ji jiným působil.“
„Až bude nejhůř, tak se na nikoho nespoléhej…
Všichni Ti stejně jen řeknou, že to bude dobrý…“
„Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“
„Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.“
„Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“
„Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají.“
Varianta: Milujem ty, kteří nás odmítají a odmítáme ty, kteří nás milují.
„V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.“
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“
„Říkej lež dostatečně hlasitě a dostatečně dlouho a lidé tomu uvěří.“