verruna
@verruna, členem od 5. března 2021
„Láskyplný člověk raději sám prožívá bolest, než by ji jiným působil.“
„Na konci vždy vše dobře dopadne.
A jestli to dobře nedopadlo,
tak to potom ještě není konec.“
„Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“
„Je těžké vyhnout se žárlivosti, jestli toho druhého milujeme více než sebe.“
„V mládí ztrácíme rozum kvůli lásce, později ztrácíme lásku kvůli rozumu.“