„Lidé jsou blbí. Stydím se být člověkem.“
Humans are stupid. I'm ashamed to be human.
„Lidé jsou blbí. Stydím se být člověkem.“
Humans are stupid. I'm ashamed to be human.
„O radost se člověk dělí, zatímco smutek nosí sám.“
„Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“
„V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.“
„Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.“
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“
„Nedopusťte, aby malá hádka zničila velké přátelství.“
„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.“
„Žádná bolest se nesnáší hůř než vzpomínky na štěstí v době neštěstí.“
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“
„Celý lidský život je jen cesta ke smrti.“
hominis tota vita nihil aliud quam ad mortem iter est.
Varianta: Celý lidský život není nic jiného než cesta k smrti.
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“