steak
@steak, členem od 21. května 2017Někdy sám sebe vidím jako perlu v hromadě písku, ale někdy si říkám, že je to ode mě velmi pošetilé.
„Naděje je dobrou snídaní, ale ne večeří.“
„Všechno, co vidíme nebo soudíme, je pouhý sen uvnitř snu.“
Zdroj: [Russell, Peter, Peter Russell, Od vědy k Bohu: fyzikova cesta do mystéria vědomí, From science to God, Viktor Horák, 1, Dybbuk, Praha, 2008, 108, 39, 978-80-86862-68-2]
„Jestliže tvoje štěstí závisí na tom, co dělá někdo druhej, pak máš, myslím, problém!“
„Neexistuje větší osamění, jaké může člověk zažít, než když je osamělý v davu.“
Prvních patnáct životů Harryho Augusta
„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“
„Je třeba být si trochu podobní, abychom si rozuměli, ale trochu rozdílní, abychom se milovali.“
„Kdybych mohl volit, dal bych přednost tiché moudrosti před upovídanou hloupostí.“
„Sex je veliká věc jenom když žádný nemáš.“
„Je jenom jedna cesta za štěstím a to přestat se trápit nad tím, co je mimo naši moc.“
„Žádný moudrý člověk netrestá proto, že se stala chyba, nýbrž proto, aby se nestala.“
Nemo prudens punit quia peccatum est sed ne peccetur.
Varianta: Žádný moudrý člověk netrestá proto, že se stala chyba, nýbrž proto, aby se nestala.