„Česko je nejkrásnější zemí na světě. Jen je škoda, že zde žijí Češi.“
„Česko je nejkrásnější zemí na světě. Jen je škoda, že zde žijí Češi.“
„Že nedostanete v životě vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.“
„Můžeš-li pomoci, pak pomoz. Pokud ne, alespoň neškoď.“
„Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají.“
Varianta: Milujem ty, kteří nás odmítají a odmítáme ty, kteří nás milují.
„V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.“
„Kdo viděl rozbouřené moře a rozbouřenou ženu, vždycky spíše litoval manžela než námořníky.“
„Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.“
„Pamatujte, že mlčení je někdy tou nejlepší odpovědí.“
„Ženy a kočky dělají, co chtějí, a muži a psi by se měli uklidnit a zvyknout si na to.“
„Alespoň jednou za rok navštiv místo, kde jsi nikdy předtím nebyl.“
„Je to ale smutná epocha, když je snadnější rozbít atom, než zničit předsudky.“
„Víra, že lze dosáhnout bezpečnosti vyzbrojováním národů, je osudnou iluzí.“