„Neplač, protože to skončilo. Usměj se, protože se to stalo.“
Jan Smrčka
@jan_smrcka, členem od 26. března 2018„Kdybych měla květinu za každou vzpomínku na tebe, mohla bych se procházet po své zahradě navždy.“
„Problém je v tom, že s teenagery každý zachází jako by byli hloupí.“
„Když milovat, tak milovat celou duší, celým srdcem, jen nic polovičatého.“
„Nebude-li to trvat dlouho, budu na vás čekat třeba po celý život.“
„Úsměv neznamená, že je někdo šťastný. Někdy jen znamená, že je silný.“
„Diskrétnost je umění vyžvanit tajemství tak, aby pečeť mlčenlivosti nebyla porušena.“
„Nejvýznamnějším uměním učitele je probouzet v žácích radost tvořit a poznávat.“
„Když prožíváte potíže a přemýšlíte, kde je Bůh, pamatujte, že učitel během zkoušky vždy mlčí.“
„Milovat neznamená hledět jeden do druhého, ale pohlížet společně jedním směrem.“
„Bát se lásky znamená bát se života a ti, kdo se života bojí, jsou již ze tří čtvrtin mrtvi.“
„Hudba - jako déšť, kapka za kapkou proniká do srdce a oživuje jej.“