Conan O'Brien citáty

Conan O'Brien foto
1   1

Conan O'Brien

Datum narození: 18. duben 1963

Reklama

Conan Christopher O'Brien je americký televizní moderátor, komik, scenárista, producent, herec a dabér. Je nejvíce známý z moderování nočních talkshow, nejznámější z nich, Conan, se vysílá na americké kabelové televizi TBS od roku 2010. Narodil se v Brookline v Massachusetts a byl vychován v irské katolické rodině. Vystudoval Harvardovu univerzitu a během studia působil v komediální skupině Harvard Lampoon a byl scenáristou pro komediální seriál Not Necessarily the News.

Poté, co psal pro několik komediálních pořadů v Los Angeles, přidal se ke scenáristům pořadu Saturday Night Live. Po dvě série byl scenáristou a producentem seriálu Simpsonovi, než ho najala NBC, aby převzal místo po Davidu Lettermanovi, jako moderátorovi talk show Late Night v roce 1993. Byl neznámý široké veřejnosti a jeho pořad se zpočátku setkával s nepříznivými recenzemi, ale v průběhu času se zlepšil a při jeho odchodu v roce 2009 byl vysoce oceňován. Poté se přestěhoval z New Yorku do Los Angeles, aby moderoval svou vlastní verzi The Tonight Show po sedm měsíců, než vedení televize v roce 2010 vyvolalo změnu moderátora.

Je známý pro svůj spontánní styl moderování, který byl charakterizován jako „trapný, sebepodceňující humor". Od roku 2010 má svůj vlastní pořad s názvem Conan a také moderoval mnoho událostí, například udílení cen Emmy nebo televizní speciál Vánoce ve Washingtonu. Byl předmětem dokumentu Conan O'Brien Can't Stop a vyrazil na komediální turné, ve kterém navštívil třicet dva amerických měst.

Podobní autoři

Vladimír Menšík foto
Vladimír Menšík2
český dabér, herec, humorista, komik, moderátor a televiz...
Petr Nárožný foto
Petr Nárožný13
český dabér, herec, inženýr, komik, moderátor a televizní...
 Genzer foto
Genzer1
český herec a tanečník
Stephen Fry foto
Stephen Fry3
britský herec, komik, spisovatel, televizní moderátor a f...
Tim Allen foto
Tim Allen1
americký herec, umělec a komik
Robert Lembke foto
Robert Lembke11
německý televizní moderátor
John Harvey-Jones foto
John Harvey-Jones1
anglický podnikatel a televizní moderátor
Roger Ebert foto
Roger Ebert1
americký filmový kritik, spisovatel, novinář a televizní ...

Citáty Conan O'Brien

Reklama
Reklama

„All I ask of you is one thing: please don't be cynical. I hate cynicism - it's my least favorite quality and it doesn't lead anywhere. Nobody in life gets exactly what they thought they were going to get. But if you work really hard and you're kind, amazing things will happen.“

—  Conan O'Brien
Context: Before we end this rodeo, a few things need to be said. There has been a lot of speculation in the press about what I legally can and can't say about NBC. To set the record straight, tonight I am allowed to say anything I want. And what I want to say is this: between my time at Saturday Night Live, the Late Night show, and my brief run here on The Tonight Show, I have worked with NBC for over twenty years. Yes, we have our differences right now and yes, we're going to go our separate ways. But this company has been my home for most of my adult life. I am enormously proud of the work we have done together, and I want to thank NBC for making it all possible. Walking away from The Tonight Show is the hardest thing I have ever had to do. Making this choice has been enormously difficult. This is the best job in the world, I absolutely love doing it, and I have the best staff and crew in the history of the medium. But despite this sense of loss, I really feel this should be a happy moment. Every comedian dreams of hosting The Tonight Show and, for seven months, I got to. I did it my way, with people I love, and I do not regret a second. I've had more good fortune than anyone I know and if our next gig is doing a show in a 7-Eleven parking lot, we'll find a way to make it fun. And finally, I have to say something to our fans. The massive outpouring of support and passion from so many people has been overwhelming. The rallies, the signs, all the goofy, outrageous creativity on the Internet, and the fact that people have traveled long distances and camped out all night in the pouring rain to be in our audience, made a sad situation joyous and inspirational. To all the people watching, I can never thank you enough for your kindness to me and I'll think about it for the rest of my life. All I ask of you is one thing: please don't be cynical. I hate cynicism - it's my least favorite quality and it doesn't lead anywhere. Nobody in life gets exactly what they thought they were going to get. But if you work really hard and you're kind, amazing things will happen. As proof, let’s make an amazing thing happen right now. Here to close out our show, are a few good friends, led by Mr. Will Ferrell… Final words, January 22, 2010 TV Guide news http://www.tvguide.com/News/Conans-Words-Tonight-1014105.aspx

Reklama

Help us translate English quotes

Discover interesting quotes and translate them.

Translate quotes
Další
Today's anniversary
Coco Chanel foto
Coco Chanel46
francouzská módní návrhářka 1883 - 1971
Pierre-jean De Béranger foto
Pierre-jean De Béranger6
francouzský básník a šansoniér 1780 - 1857
Blaise Pascal foto
Blaise Pascal105
francouzský filozof, matematik, fyzik, spisovatel 1623 - 1662
Groucho Marx foto
Groucho Marx8
americký komik 1890 - 1977
Dalších 59 dnešních výročí
Podobní autoři
Jon Stewart foto
Jon Stewart1
jon Stewart
Vladimír Menšík foto
Vladimír Menšík2
český dabér, herec, humorista, komik, moderátor a televiz...
Petr Nárožný foto
Petr Nárožný13
český dabér, herec, inženýr, komik, moderátor a televizní...
 Genzer foto
Genzer1
český herec a tanečník