Ondřej Pivec citáty

Ondřej Pivec foto

1   0

Ondřej Pivec

Datum narození: 4. březen 1984

Ondřej Pivec je český jazzový hudebník hrající na Hammondovy varhany.

V současnosti žije v New Yorku, kde se živí hrou na varhany . Na českou scénu se vrací typicky v původní formaci Ondřej Pivec Organic Quartet. Ve světovém měřítku spolupracuje s mnoha interprety: Gregory Porter, Gregoire Maret, Joel Frahm, Jake Langley, Yvonne Sanchez, Russel Carter, Paul Bollenback, Karel Růžička mladší, Bill Campbell, Nabuko, Billy Cobham a další.

Své poslední studiové CD The Green Card Album natočil v New Yorku s americkými hudebníky ve studiu Kena Wallace. Album vyšlo pod jazzovým labelem Animal Music.

Citáty Ondřej Pivec


„V Česku jsem měl celý život pocit, že všem hrozně vadilo, jak jsem byl sebevědomý. Tak nějak divně a podivně mě to sráželo a to sebevědomí mi ta kritika vlastně vzala. Snažil jsem se sžít s nějakou falešnou skromností, ale fakt mi to nedělalo dobře. No a pak jsem přijel do Ameriky, kde jsem se choval zase postaru a všichni se strašně divili, proč si taky málo věřím a moje údajně vysoké sebevědomí hodnotili téměř jako pokoru. V tom je stále neskutečný rozdíl, tady prostě zdravé sebevědomí nějak není populární, co s tím naděláme.“

Podobní autoři

Citát se vám libí,
sdílejte ho s přáteli na .