Trent Reznor citáty

Trent Reznor foto

9   1

Trent Reznor

Datum narození: 17. květen 1965

Trent Reznor je americký hudebník, hudební producent a filmový skladatel. Jako zpěvák a multiinstrumentalista je nejvíce známý jako zakladatel a hlavní skladatel Nine Inch Nails, kterou založil v roce 1988. Jeho první deska Pretty Hate Machine byla vydána v roce 1989, byla komerčně a kriticky úspěšná. Od té doby vydal osm studiových alb.

Reznor v osmdesátých letech hrál se skupinami jako Option 30, The Urge, The Innocent či Exotic Birds. Mimo Nine Inch Nails se produkuje také alba pro skupinu Marilyn Manson či Saula Williamse. Reznor a jeho manželka Mariqueen Maandig jsou členy post-industrialní skupiny How to Destroy Angels, ještě s Atticus Rossem a dlouhodobým členem Nine Inch Nails Robem Sheridanem.

Reznor a Ross složili mnoho soundtracků pro filmy Davida Finchera. The Social Network , Muži, kteří nenávidí ženy a Zmizelá . Vyhráli ocenění Akademie pro nejlepší filmový soundstrack za The Social Network a Grammy za Muži, kteří nenávidí ženy.

Citáty Trent Reznor


„„Necítím se dobře, jelikož si nejsem jist, kým vlastně jsem.““

„„...Ve chvíli, kdy jsem měl vše, co jsem kdy chtěl, nastaly moje nejhorší časy...““


„„Byl bych smutný, kdybych zemřel včera.““

„Při interwiev pro MTV: „V televizi se nesmí říkat "fuck", že jo?“ - „Jo.“ - „Fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck!!! (smích).““

„„Nechtěl jsem se stát nikým, jako nějaká industriálně vrčející, Satansky zpívající bytost.““

„„Řekl 'Fist Fuck', vyhrál Grammy.““

„„Kvůli Grammy nesnáším muziku a skoro každého v tomhle vlezdoprdelistickém průmyslu.““

„„Sleduji MTV a myslím, že nestojí za nic a většina vydají stejně tak. Ale koukám na ně, protože se rád dozvím, o co vlastně jde. Chci vědět, že naposledy No Doubt video stálo za prd a že to samé nedělám já sám.““

„„Není nic podobného, jako stresuplný den.““

Podobní autoři

Citát se vám libí,
sdílejte ho s přáteli na .