steak
@steak, členem od 21. května 2017Někdy sám sebe vidím jako perlu v hromadě písku, ale někdy si říkám, že je to ode mě velmi pošetilé.
„Ješitný je tak pln sám sebe, že v něm není místa pro nic jiného.“
„Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud z toho mají prospěch.“
„Srdce má své důvody, o kterých rozum nic neví.“
Varianta: Srdce zná důvody, o nichž rozum nic neví.
„Přátel si važ, a kdo se osvědčili, ty hákem z oceli si připni k srdci.“
„Přátelství je jako tokajské víno; všude ho prodávají a nikde není pravé.“
„Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.“