Mike Huckabee citáty

Mike Huckabee foto
1  0

Mike Huckabee

Datum narození:24. srpen 1955

Michael Dale Huckabee je americký politik, v letech 1996 až 2007 guvernér státu Arkansas a neúspěšný kandidát na republikánskou nominaci pro prezidentské volby v roce 2008. Zároveň je Huckabee autorem několika knih, bývalým baptistickým pastorem, komentátorem pro stanici Fox News Channel, řečníkem a muzikantem. Je také znám tím, že během velmi krátké doby dokázal zhubnout o 50 kg a poté začal propagovat zdravý životní styl. V roce 2010 se v souvislosti s únikem amerických diplomatických kabelogramů na serveru WikiLeaks vyslovil pro smrt Juliana Assangeho a „toho zodpovědného za únik diplomatických depeší“ – ten označil za velezradu a o trestu za tento čin řekl, že „cokoli méně než poprava by bylo příliš vlídný trest“. Se svojí ženou má tři dospělé děti.

V době, kdy byl guvernérem Arkansasu, udělil více milostí odsouzeným jak jeho tři předchůdci dohromady. Milost od něj dostali i Wayne DuMond a Maurice Clemmons, zločinci, kteří se po svém omilostnění dopustili dalších závažných trestných činů.

Centrum své volební kampaně měl v Little Rocku, v Arkansasu.

Citáty Mike Huckabee

„Like the Internet, environmentalism stretches back a long way, yet many people believe Al Gore invented it. There’s no question that Gore’s slideshow-turned-film documentary, An Inconvenient Truth, gave a huge jumpstart to the global warming … sorry, “climate change” … wait, sorry, “climate disruption” … no, hold on, “climate chaos” movement. (If the science is settled, why do they have to keep changing its name?) I won’t bother recounting all the challenges to Gore’s claims, as many others have already done so; or the widely noted disparities between the Spartan existence Gore prescribes for the rest of humanity and his own opulent, jet-set lifestyle. I’ll just point out what I consider the most damning fact of all: While he was prophesying that global warming would cause a twenty-foot sea-level rise by the year 2100, flooding coastal areas and leaving hundreds of millions homeless (a claim debunked by a University of Montana study), he spent nearly $9 million on an oceanfront mansion in the limousine-liberal enclave of Montecito, California [USA Today, “How Green Is Al Gore’s $9 Million Montecito Oceanfront Villa?” May 18, 2010]. If he truly believed in his own message, wouldn’t it have been wiser to spend $1 million on a mansion in Phoenix, Arizona, and then just wait for it to become oceanfront property? It’s no surprise that the biggest proponent of expanding government to combat “climate disruption” is also among the biggest emitters of hot gas.“

— Mike Huckabee
God, Guns, Grits, and Gravy

Další
Dnešní výročí
Paul Brunton foto
Paul Brunton13
britský filozof 1898 - 1981
Samuel Taylor Coleridge foto
Samuel Taylor Coleridge9
anglický básník, literární kritik a filozof 1772 - 1834
Jack Kerouac foto
Jack Kerouac16
americký spisovatel 1922 - 1969
Arthur Schnitzler foto
Arthur Schnitzler9
rakouský lékař a spisovatel 1862 - 1931
Dalších 26 dnešních výročí
Podobní autoři
Dean Acheson foto
Dean Acheson2
americký politik 20. století
Tip O’Neill foto
Tip O’Neill2
americký politik
Robert Green Ingersoll foto
Robert Green Ingersoll4
důstojník armády Unie Spojených států
Walter Russell Mead foto
Walter Russell Mead1
americký akademik
Win Borden2
americký politik
Dwight David Eisenhower foto
Dwight David Eisenhower7
americký generál a politik, 34. prezident Spojených států
George Washington foto
George Washington5
1. Prezident Spojených států amerických
Simon Cameron foto
Simon Cameron1
americký politik
Paul Tsongas foto
Paul Tsongas1
americký politik